Λύσεις επαναληπτικών θεμάτων ΑΟΘ Κύριο

Το εκπαιδευτικό portal aoth.edu.gr εδώ και πολλά έτη παρουσιάζει με εγκυρότητα και δωρεάν τις λύσεις των θεμάτων που έχουν τεθεί στις πανελλαδικές εξετάσεις είτε στην κανονική τους μορφή, είτε στις επαναληπτικές εξετάσεις. Για το έτος 2017, όπου τα θέματα του μαθήματος ΑΟΘ ήταν ιδιαίτερα απαιτητικά και άρτια διατυπωμένες οι εκφωνήσεις, μπορείτε να δείτε τις ενδεικτικές λύσεις εδώ. Το aoth.edu.gr εύχετε στους μελλοντικούς φοιτητές οικονομικών καλή μελέτη και στους συναδέλφους καλή επιτυχία στο έργο τους.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Η επιχειρηματικότητα πάει… σχολείο TED x AUEB - Arctos »